Proti Pirátům: Získá Sparta doma body?

27 / 10 / 2012
P r a h a – Spartě se na domácím ledě začalo dařit. V úterý může přidat už třetí domácí výhru v řadě. V cestě jí ale stojí Piráti Chomutov. Ambiciózní nováček ze severu Čech začal sezonu skvěle, teď ale lehce ztrácí dech. Na tři body ze zápasu čeká už od 2. října. Zápas začíná v úterý v 18:30 a sparťanský tým v něm potřebuje vaši podporu!

Chomutovu po velmi dobrém vstupu do extraligové sezony po osmatřiceti letech trošku dochází dech. Nicméně nováček i tak drží krok s elitní osmičkou a rozhodně nehraje druhé housle. S dvaadvaceti body ze 16 odehraných zápasů je na devátém místě tabulky a celkové skóre má jen lehce pasivní – 45:47.

Pravdou ale je, že na tři body ze zápasu čeká už od 2. října. To porazil tápající České Budějovice jednoznačně 5:2, pak ale přišla série nepříliš přesvědčivých výkonů z hokejek chomutovských hráčů. Na plný bodový zisk čeká Chomutov už osm zápasů, pravda pětkrát došel zápas až do prodloužení, nebo nájezdů a Chomutov vybojoval „alespoň“ devět bodů, ale série bez „stoprocentní“ výhry už trvá podle hráčů i trenérů příliš dlouho.

I v zatím posledním utkání, kdy Chomutov hostil před televizními kamerami liberecké Bílé Tygry, došlo na prodloužení. V něm vystřelil druhý bod pro Chomutov Štěpán Hřebejk.